Mania Targowania na Facebooku
Znana i lubiana gra Monopoly powraca. Tylko w trochę innej odsłonie: handlujemy rzeczami z drugiej ręki, negocjujemy ze sprzedającym ostateczną cenę przedmiotu, a dodatkowo… możemy wygrać kilka realnych nagród – w tym najprawdziwszy komputer.
A to wszystko za sprawą Sprzedajemy.pl – platformy dla sprzedających i kupujących, która zorganizowała całą tę zabawę z okazji pierwszej rocznicy swojej działalności. Największym plusem gry jest możliwość zmierzenia się w handlowych umiejętnościach ze swoimi znajomymi i bezpośredniego starcia z nimi w walce o nagrody. A jeżeli dodatkowo można ich trochę pozaczepiać, przesyłając od czasu do czasu odpowiedniego mema – to trudno o lepszą kombinację.
Manii Targowania szukać daleko nie trzeba – wystarczy kliknąć tutaj: http://apps.facebook.com/gra-sp… i… voila! Można zacząć grać. Tylko uwaga: ta rywalizacja wciąga jak chodzenie po bagnach! Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy.
12.04.2012, 07:00
|





Gość
http://dl4.pl/BZ
05.05.2012, 23:29
|
Lubię to 0
Gość
Klikaj like i dopinguj swoich faworytów:
https://www.facebook.com/Euro2012.fanC
Do wygrania karty doładowujące za klikanie like(like nie kosztuje, a telefon sam się nie doładuje 🙂 )
18.05.2012, 15:32
|
Lubię to 0