To będzie druga na świecie transmisja meczu piłkarskiego na Facebooku. 16 października o godz. 20.00 fani futbolu będą mogli zobaczyć na portalu Marka Zuckerberga potyczkę dwóch małopolskich drużyn – zmierzą się Hutnik Nowa Huta i Orzeł Balin.

Piłkarze zawalczą o punkty w rozgrywkach IV ligi Małopolskiej (Zachód). Spotkanie odbędzie się na Suchych Stawach.

“W pełni profesjonalna transmisja będzie zawierała między innymi przedmeczowe opinie ekspertów i komentarze uznanych redaktorów sportowych, spotkanie zrealizujemy przy użyciu czterech kamer przekazujących obraz w wysokiej rozdzielczości” – chwalą się organizatorzy przedsięwzięcia – “jest to duże wyzwanie organizacyjne, jednak wszystkie działania promujące naszą ideę są warte poświęcenia. Hutnik to coś więcej niż klub, Hutnik to MY kibice – razem robimy rzeczy, których zazdroszczą nam kibice wielu klubów” – piszą na Facebooku.

Inicjatywa ciekawa i warta promocji. Mamy nadzieję, że nic się na łączach nie popsuje i w najbliższą niedzielę spokojnie obejrzymy mecz tu: https://www.facebook.com/Hutnik… .

Pierwszy spotkanie piłkarskie na Facebooku transmitowano 19 sierpnia na stronie fanowskiej Budweisera https://www.fejsik.pl/Transmisja… . Był to mecz Pucharu Anglii pomiędzy drużynami Ascot United a Wembley FC.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

4 Replies to “Mecz polskich drużyn transmitowany na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *