Wojenka o krzyże pod Pałacem Prezydenckim dodaje coraz więcej rumieńców fejsbukowym fanpejdżom. Nowe strony fanowskiej Krzyżaków (bądź rycerstwa polskiego) wyrastają jak grzyby po deszczu. Po grze https://www.fejsik.pl/OBRONCA-KR… i misce spaghetti https://www.fejsik.pl/Stawiamy-p… przyszedł czas na sensowną PROPAGANDĘ.

Fanpejdż † I bet Poland can place 1 million holy crosses before any other country † (“Założę się, że Polska pomieści milion krzyży przed jakimkolwiek innym krajem”) http://www.facebook.com/group.p… to grupa zrzeszająca przeciwników fanatyzmu religijnego w Polsce.

Administratorzy strony wręcz proszą fanów o dzielenie się linkami prasowymi, które dotyczą podjętego na fanpejdżu tematu. Strona postawiona jest w języku angielskim co nie przeszkadza jej “lajkerom” pisać po polsku. Widocznie ma być międzynarodowo.

Nadto na fanpejdżu jest kilka zabawnych przeróbek zdjęć. I, póki co, 470 fanów. Ale gdyby tak każdy z nich postawił tylko jeden krzyż, to mielibyśmy do czynienia z największym w kraju FlashMobem.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Polska będzie miała na ulicach MILION KRZYŻY. Założysz się?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *