Twórcy tej strony z pewnością codziennie śpiewają sobie pod nosem tekst znanej piosenki Czarno-Czarnych: “Chcę oglądać twoje nogi (nogi, nogi, nogi), chcę byś założyła mini (mini, mini, mini), ślimak dziś wystawił rogi (rogi), a ty pokaż swoje nogi. Ich przekaz jest jasny: Uwolnić nogi!.

O co chodzi? Oczywiście, że o gołe nogi!

“Ogólnie to sprzeciwiamy się ukrywaniu zgrabnych nóg w szerokich spodniach. W wąskich zresztą też. W jakichkolwiek spodniach” – piszą inicjatorzy facebokowej akcji https://www.facebook.com/pages/… “Uwolnić nogi!”.

Ich inicjatywa jest jeszcze w powijakach – fanpejdż polubiło zaledwie 16 osób, czyli drużyna piłkarska wraz z rezerwowymi. To niewiele, lecz mamy nadzieję, że dołączycie do grona zwolenników uwolnienia nóg.

Na stronie na razie cicho i głucho. Zawartości właściwie żadnej oprócz… kilku fotografii zgrabnych i seksownych damskich kończyn dolnych. A może dorzucicie tu jakieś swoje prywatne zdjęcia? Macie pod ręką jakieś uwiecznione nogi? Najlepiej – damskie. Żadnych nóg od stołu, żadnej galaretki z nóżek. Tu nie ma miejsca na złośliwości!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

14 Replies to “Sexy inicjatywa na Facebooku – dołącz!

  1. Kolejna inicjatywy koniobijców…a na ulicy ramionka razem, wzrok spuszczony w dół i szybki krok żeby tylko nikomu się nie narazić

  2. Ja mam 2 dziewczyny, 3 kochanki co tydzień chodze do burdelu a konia też bije. – za wszystko to płacisz kartą maste….

  3. do goscia ,co płaci kartą —–słabe te twoje dziewczyny ,nie wspomne o kochankach ,,,szukaj jednej co zaspokoi wszystkie twoje potrzeby ,a nie każdej ,co zaspokoi jedna twoja potrzebe ,,

  4. facebook porazka ja nie mam konta i nie zamiezam niec jak chce sie niec ontakt z kimś znajomym wystarczy telefon nawte z znajomymi za granica

  5. do czego mi te ich nogi są potrzebne? Niech chodzą laski w czym chcą w stringach czy w pantalonach obwisłych mnie to nie obchodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *