Czy warto upubliczniać status związku na Facebooku? Zdania na ten temat są podzielone. Jedni uwielbiają się chwalić swoją miłością, inni z kolei cenią prywatność i o statusie związku nie informują.

Widoczność statusu związku można ustawić w bardzo prosty sposób. Wystarczy przeklikać się do zakładki “Informacje”, następnie odnaleźć “Status związku” i kliknąć “Edytuj”.

Do wyboru mamy cztery opcje widoczności:

1. Publiczne – status związku dostępny dla wszystkich użytkowników Facebooka,
2. Znajomi – status związku dostępny tylko dla naszych znajomych,
3. Znajomi poza dalszymi znajomymi,
4. Tylko ja – status związku dostępny tylko dla nas i naszej połówki,
5. Ustawienia niestandardowe – podział na listy znajomych itd.

O czym warto pamiętać?

1. Przy zaznaczeniu opcji widoczności “Tylko ja” nasza połówka nie będzie mogła upublicznić statusu związku,
2. W przypadku upublicznienia statusu związku znajomi będą informowani o każdej jego zmianie – informacja pojawi się zarówno w Tickerze, jak i w powiadomieniach,
3. Po zmianie statusu związku można szybko ukryć publikację na Tablicy/Osi czasu,
4. Jednak najlepiej ograniczyć widoczność statusu związku tylko dla siebie i swojej połówki.

A czy Wy upubliczniacie status związku na Facebooku?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

16 Replies to “Status związku – publikować czy trzymać w tajemnicy?

  1. Nie publikuję, bo jestem wolna, a nie chcę żadnych propozycji, starań ani takich tam. Szkoda, że nie ma opcji “singiel”, która ma jednak inny wydźwięk niż “wolna”.

  2. Jak się ma upublicznianie bądź nie takiej informacji skoro w przypadku fb nie można w ogóle mówić o jakiejkolwiek prywatności…

  3. ja nie upubliczniłam, uważam, że Ci którzy powinni wiedzieć na pewno zostaną poinformowani. reszta mnie nie obchodzi,nie będę robiła “pożywki” dla ludzi którzy nie mają własnego życia.

  4. faceryje… najbardziej kretynska strona na swiecie,fotki komenty lajki ,ludzie upadliscie wszyscy na łeb,faceryj w komorce,na co to komu 😉

  5. Niech każdy sobie robi co chce, jeśli uważa, że musi się innym chwalić, że z kimś jest i pokazać koniecznie z kim, to proszę bardzo :P. Ja jednak nie widzę w tym jakiegoś większego sensu. Po co kilkaset osób ma zaraz wiedzieć z kim się spotykam? Takie informacje kiedyś mogłyby być wykorzystane przeciwko mnie, a po co?

  6. “4. Jednak najlepiej ograniczyć widoczność statusu związku tylko dla siebie i swojej połówki.” pekam ze śmiechu, to po co mam w ogóle publikować – tylko dla siebie i niego żeby nie zapomnieć?! idiotyczne

  7. mam pytanie.. mam ustawiony status zwiazku ‘wolny’ i chce to ukryc zeby nie bylo nic jak to zrobic pomozcie z gory dziekuje;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *