Nonkonformizm jest w modzie, więc pewnie większość czytelników Fejsika po przeczytaniu niniejszej informacji uzna, że to nie o nich się tutaj pisze. Jednak zaryzykujemy.

Przeciętny facebookowicz ma 229 znajomych. 22 proc. z nich to koledzy ze szkoły, 12 proc. – znajomi z pracy, 9 proc. – ze studiów, 3 proc. z nich spotkał tylko raz. W 2008 roku statystyczny użytkownik portalu Marka Zuckerberga miał 33 lata, dwa lata później był o 5 lat starszy – wynika z analiz JESS3.

Teraz będzie w liczbie mnogiej: Użytkownicy Facebooka są diabelsko zakochani w swoim społecznościowym życiu. 52 proc. z nich codziennie loguje się na ukochanym portalu. Słodko.

I jeszcze w liczbie mnogiej: 26 proc. użytkowników Fejsa każdego dnia “lajkuje” statusy znajomych, 22 procent je komentuje zaś 15 proc. aktualizuje swój własny status.

Czy jesteście statystyczni? Dajcie znać w komentarzach. Więcej na załączonej infografice.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

3 Replies to “Statystyczny użytkownik Facebooka – to TY?

  1. 58 znajomych, 3.45% koledzy ze szkoly, 17.24% znajomi z pracy, 1.72% ze studiow, 1.72% spotkanych tylko raz, 30 lat rofl

  2. Nie wiem jak procentowo ale mam 23lata. Na fb jesem vodziennie a mam kolo 240 znajomych ale nie zmieniam codziennie statusu. Wrecz raz na miesiac. Nie komentuje bardzo duzo. Wiecej lajkuje. Kobieta:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *