Ponad 2 miliony fanów, setki zdjęć, pracowici administratorzy i aktywni fani – tak w jednym zdaniu można opisać stronę fanowską amerykańskiej agencji artystycznej Suicide Girls, która skupia w swoich szeregach bardzo niegrzeczne modelki erotyczne.

Stylizacje tych dziewczyn najczęściej nawiązują do sposobu ubierania się miłośników muzyki punk i gotyckiej, chociaż to nie reguła. Na fanpejdżu Suicide Girls można też spotkać słodkie Barbie.

To gorąca strona fanowska i to nie tylko ze względu na pokaźną galerię zdjęć. Fani rozprawiają o urodzie poszczególnych modelek – wystarczy przeklikać się przez zakładkę ‘Dyskusje’. Tu nikt nie zasypia.

Nie przegapcie zakładki z filmami – modelki Suicide potrafią także mówić. Nie spodziewajcie się jednak porywających wykładów naukowych. Tu nie ma miejsca na uniwersyteckie dysputy. Ale fani strony nie narzekają i na bieżąco komentują poszczególne popisy swoich namiętnych idolek.

Kolejny dowód na to, że na Facebooku najlepiej sprzedaje się seks. Co z tego, że zakamuflowany? Smacznego.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

17 Replies to “Suicide Girls na Facebooku. Bardzo SEXY

  1. pompa e laski sa z SG a to wiekszosc z nich ma konta FB to nic nie zanaczy, zreszta wszystkie zdjecia sa od SG a nie z FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *