Kto by przypuszczał, że to właśnie Bill Gates opowie światu o zaręczynach Marka Zuckerberga z Priscillą Chan! Były dyrektor generalny Microsoftu wygadał się w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika “The Daily Mail”.

Gates mówił o filantropii i między słowami palnął: “Jego (Marka Zuckerberga – od red.) narzeczona Priscilla Chan myśli o edukacji, a on wyłożył pieniądze na szkoły w Newark i New Jersey (przypomnijmy: https://www.fejsik.pl/100-milion… ). On zasługuje na uznanie. Ja stałem się filantropem po czterdziestce. Mark zaczął o wiele wcześniej” – powiedział miliarder.

Mark Zuckerberg i Priscilla Chan są razem od 2003 roku, a ich romans rozpoczął się jeszcze przed powstaniem Facebooka. Być może Gates przejęzyczył się tylko mówiąc o Priscilli per “narzeczona”, bo zaręczyny nie zostały jeszcze przez najbardziej zainteresowanych oficjalnie potwierdzone.

Na Facebooku domniemana przyszła żona szefa Facebooka https://www.facebook.com/prisci… informuje co prawda, że jest z Zuckerbergiem w związku, ale to wszystko. O zaręczynach ani mru mru.

Informację próbował potwierdzić serwis Businessinsider http://www.businessinsider.com/… . Przedstawiciel społecznościowego giganta Elliot Schrage stwierdził tylko lakonicznie: “Jeśli Mark jest zaręczony, to Bill Gates wie o czymś, o czym ja nie wiem”. Czyżby pan Gates ujawnił największą tajemnicę szefa Facebooka?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

19 Replies to “Szef Facebooka jednak zaręczony?

  1. a poco maja sie afiszowac zreszta teraz gosc niezle ustawiony to i laski beda sie rwaly 😀 zreszta wiekszosc kobiet tak zrobi byt pewny a przy rozwodzie ile moze wydoic no chyba ze intercyze podpisana zostala przed slubem

  2. Brzydkawy on troszkę! Ciekawe jaki ma charakter. Jeśli jest zwykłym kasiastym bufonem, to bym go nie chciała z tymi milionami!!

  3. jak zwykle zawistna polska mentalnosc w stylu: “zydek milioner’ czy ‘brzydka Azjatka’ itd. zostawcie ich w spokoju, skoro znaja sie 8 lat, to chyba sami wiedza co jest dla nich najlepsze.

  4. po co mu kazda z wielkimi cyckami omalowana jak tapeta ktora zaraz go zdradzi, zrobi w balona i zostawi….. pomyslcie faceci albo kobieta ma duze cycki albo jest madra te dwie rzeczy nie lacza sie chyba ze 1 na 100.

  5. taką kasą mógłby miec każdą, a wziął sobie byle jakiego chomika (sorry za szczerość) mariusz patrowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *