Największe polskie stacje telewizyjne w końcu zorientowały się, że Facebook jest doskonałym narzędziem marketingowym i płodzą fanstrony swoich programów. Pisaliśmy już o kiepskim fanpejdżu “Tańca z gwiazdami” https://www.fejsik.pl/Taniec-z-g… a dziś na stole operacyjnym jest seksowne dziecko Edwarda Miszczaka pt. “Top Model”.

Telewizyjne zostawanie modelką http://www.facebook.com/TopMode… podoba się użytkownikom FB. Ponad 12 tys. fanów to jak na stronę fanowską takiego sobie programu tv wynik całkiem przyzwoity.

Fejsbukowa wersja programu “Top Model” główny nacisk kładzie na lansowanie szacownego jury programu w składzie Karolina Korwin-Piotrowska, Marcin Tyszka, Joanna Krupa i Dawid Woliński. To czworokąt wzajemnej adoracji antenowej, którego głównym zadaniem jest besztanie kandydatek na miss. No ale takie są zasady programu. Na fanpejdżu zobaczycie mnóstwo zdjęć z castingu i nagrań “Top Model”. Głównie z fizjonomiami jurorów.

Co więcej? Sporo wpisów na ścianie informujących o zbliżających się kolejnych odcinkach programu i kilka wklejek filmowych. Taki słodki wafelek od TVN-u. Mniam, mniam.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Top Model na Facebooku. (Po)Lubisz to?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *