Gratka dla social media geeków. “un[DIGI]world” to pierwszy polski film dokumentalny o portalach społecznościowych. 30-minutowy obraz prowadzony jest przez 12 osób z różnych branż w różnym wieku w celu uzyskania jak najszerszego spektrum opinii.

Zjawisko social mediów (SM) na stałe wpisało się w nasze codzienne życie. Jak wpłynęło na społeczeństwo – spróbują opowiedzieć bohaterowie filmu.

Temat SM jest nośny i szeroko wykorzystywany w reklamie. Jednak poza statystykami wraz z ich podsumowaniami oraz nudnymi infografikami nie powstał jeszcze żaden film opisujący to zjawisko szerzej. Stąd pomysł na uporządkowanie tematu.

Do wypowiedzi w filmie zostały zaproszone zarówno osoby korzystające, jak i nieobecne w sferze SM. Dzięki temu zabiegowi opinie w filmie są zrównoważone.

Z każdym z bohaterów została przeprowadzona około 1,5-2 godzinna rozmowa traktująca o ww. temacie. Wypowiedzi 12 osób zostały przesiane i wybrane zostały najciekawsze fragmenty tworzące 30-minutowy dokument.

Trailer “un[DIGI]world” znajdziecie poniżej. Miejsca premier będą dostępne na fan page’u: http://www.facebook.com/undigiw…

Film będzie można obejrzeć na różnych festiwalach filmowych w Polsce, Europie,za oceanem oraz przy okazji różnych konferencji czy spotkań związanych z SM. Jest to produkcja w 100 proc. niezależna. Producentem jest Daniel ‘Corass’ Kanka, koproducentem jest Jan Wilkiewicz. Producentem wykonawczym jest 85’sunrise.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

2 Replies to ““un[DIGI]world” – polski dokument o social mediach (TRAILER)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *