Wideo dla widzów o mocnych nerwach. Tych, którzy zastanawiają się, czy warto zakumplować się z mamą na Facebooku. Społecznościowa przyjaźń z ukochaną mamusią może przecież dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń.

Nasz bohater wykazał się nie lada odwagą akceptując zaproszenie do znajomości od swojej rodzicielki. Po kilku chwilach przekonał się jednak, że to nie była do końca przemyślana decyzja. Mamusia pokazała, że stać ją na wszystko.

I zaczęła namiętnie komentować wszystkie społecznościowe aktywności synka. Dosłownie wszystkie. Łącznie z wyznaniami miłosnymi.

A wystarczyło ograniczyć jej dostęp do profilu…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

5 Replies to “(UWAGA!) Mama na Facebooku!

  1. tak to jest, kiedy ludzie zamieas żyć w realu przenoszą się z całymi rodzinami do wirtualnej rzeczywistości fb :/

  2. @cross – głupi ludzie Ci wmówili głupie rzeczy, żebyś tak myślał. ja też – jak ty to ująłeś – “prawy”, a urodziłem się w ’92 roku. Pozdro!

  3. Zachowujecie się jak barbarzyńcy, co pala książki, bo nie umieją czytać, i widza tylko obrazki, które są inne od ich obrazków, jak np. rysunki techniczne różnią się od zdjęć “w negliżu”… Przecież FB to jest narzędzie, do publikowania “treści”. Myśli. To Myśli obśmiewacie, nie narzędzie. FB oferuje dostep do 900 milionów Użytkowników na całym Świecie, w dowolnej chwili, i nie wymaga druku ani kolportażu. To jest narzędzie do komunikacji. Narzędzia są neutralne. Człowiek rozumny używa narzędzi. Bez fobii, z ciekawości i chęci użycia najpierw, a kiedy już się nauczy trochę obsługi narzędzia, może robić nim, co chce, co sobie Umyśli. Albo co podpatrzy, albo co Umyśli z Innymi Człowiekami Rozumnymi. Mikroskop też jest narzędziem. Można nim np. potłuc orzechy. Tylko po co, można optykę uszkodzić. Do orzechów jest “dziadek”. Oj Ludzie Ludzie, skąd w Nas taka niechęć do Nowego? znacie pojęcie Neofobia? Do góry i w prawo, powinno być okienko wyszukiwania. Polecam użyć. Takie tam, narzędzie;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *