Ta kultowa filmowa trylogia ma już ponad 20 lat i ani myśli się zestarzeć. “Powrót do przyszłości” Roberta Zemeckisa, który namiętnie emitują wszystkie rodzime telewizje, znalazł godne miejsce na Facebooku. Razem ze swoim młodszym, kinowym rodzeństwem: drugą i trzecią częścią przygód Marty’ego McFly’a i ekscentrycznego naukowca Emmetta Lathropa Browna, podbija serca facebookowiczów. Także tych wychowanych na Avatarze i Harrym Potterze.

Back to the Future Trilogy http://www.facebook.com/BTTF to fanpejdż-miejsce spotkań uzależnionych od trylogii o podróżach w czasie. Stronę polubiło już blisko 160 tys. użytkowników Facebooka, więc jest się czym chwalić.

Co na fanstronie? Sporo newsów z obozu gwiazd “Powrotu do przyszłości”. Znajdziecie tu najświeższe informacje o obecnej działalności Michaela J Foxa i Christophera Lloyda – zdjęcia z imprez i eventów z udziałem gwiazd.

W zakładce “Zdjęcia” mnóstwo niespodzianek od fanów trylogii. Plakaty promujące wszystkie trzy części “Powrotu”, gadżety związane z filmem a nawet oryginalne zdjęcia DeLorean’a – wehikułu czasu, którym przemieszczali się Marty i Doc.

Fanpejdż jest anglojęzyczny. Nie zrażajcie się jednak i śmiało dołączajcie do grona uzależnionych. Takie uzależnienie nie jest groźne.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Uzależnieni od podróży w czasie. Ty także?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *