Interaktywna rewolucja na Facebooku. 18 października na portalu Marka Zuckerberga wystartuje serial “Aim High”, za który pełną odpowiedzialność bierze wytwórnia Warner Bros. To wyjątkowy projekt. Dlaczego? Ponieważ (prawie) każdy użytkownik Facebooka będzie mógł stać się częścią “Aim High”.

Piszemy “prawie”, bo serial będą mogli oglądać tylko facebookowicze z USA. Społecznościowy gigant po raz kolejny udowadnia, że ma w głębokim poważaniu resztę świata i skupia się przede wszystkim na użytkownikach ze Stanów Zjednoczonych. A wystarczyło zmusić wytwórnię Warner Bros. do premiery globalnej.

Fani “Aim High” będą mogli podzielić się z producentami serialu kawałkiem swojego facebookowego świata. Udostępniając informacje z prywatnego profilu “zagrają” w serialu. Jak to możliwe? Ich twarz pojawi się na plakacie w jednym z fragmentów “Aim High”! A jeśli komuś przypadnie rola trzecioplanowa, jego imię pojawi się w serialu w formie graffiti.

Bohaterem “Aim High” jest przystojny licealista, który tak naprawdę jest tajnym agentem. W dodatku – rządowym. I nie ma nic wspólnego z naszym Tomaszem.

Zainteresowani? Teleportujcie się tu: https://www.facebook.com/AimHig…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

3 Replies to “Użytkownicy Facebooka zagrają w serialu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *