Co może zrobić razem 1600 osób? To tyle, ile wypełnia 30 autobusów. Jeśli złapałyby się za ręce, powstałby łańcuch od Pałacu Kultury i Nauki do Zamku Królewskiego w Warszawie. Czy to kolejny protest pielęgniarek? Nie. Tym razem tyle osób spotyka się w ramach akcji organizacji ekologicznej WWF, aby wspólnie zrobić coś pozytywnego – dla siebie i dla Ziemi.

W 2011 r. WWF obchodzi podwójny jubileusz – już od pół wieku działamy na całym w świecie, a od 10 lat w Polsce. Niech urodziny WWF staną się motywacją do wspólnego działania na rzecz Ziemi. Razem mamy moc by zmieniać świat na lepszy. W roku jubileuszowym prosimy o zrobienie prezentu WWF poprzez podjęcie konkretnych działań, dla siebie i dla Ziemi, i świętowania razem z nami podczas niezwykłego wydarzenia – stworzenia największej pandy w dziejach ludzkości – apelują organizatorzy ekologicznego eventu.

O co chodzi? Już wyjaśniamy. 23 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec powstanie gigantyczna panda stworzona z 1600 osób ubranych w białe i czarne koszulki WWF. 1600 osób symbolizuje 1600 pand żyjących na wolności. Organizatorzy apelują do Polaków, aby ci pokazali, że interesują ich losy Ziemi i wzięli udział w wydarzeniu.

Po co? W ten sposób każdy będzie miał okazję stać się częścią wielkiego pozytywnego manifestu, wyrażającego wspólne zaangażowanie w ochronę przyrody.

Każda osoba biorąca udział w wydarzeniu otrzyma koszulkę WWF oraz możliwość wygrania nagrody głównej – jedynego, oryginalnego roweru WWF. Nagrodę otrzyma ten, kto na Facebooku zaprosi na wydarzenie największą liczbę znajomych, którzy pojawią się 23 lipca na Torze Służewiec.

Jak to zrobić? To proste!

1. Wejdź na: http://www.facebook.com/WWFpl

2. Zarejestruj się i podejmij ekologiczne zobowiązanie w aplikacji Urodziny WWF

3. Zaproś do świętowania swoich facebookowych przyjaciół. Osoba, która zaprosi najwięcej znajomych, a oni podejmą zobowiązanie na rzecz Ziemi i zarejestrują się do wzięcia udziału w wydarzeniu, wygra jedyny w swoim rodzaju rower WWF

4. Przyjdź 23 lipca o godz. 10.00 na Tor Wyścigów Konnych Służewiec (ul. Puławska 266, Warszawa) i zbuduj największą pandę na świecie. Na miejscu dostaniesz koszulkę i bandanę WWF.

Czas spędzony na torze wyścigów konnych umilą również pracownicy WWF, którzy opowiedzą o tym, jak na co dzień chronimy polską przyrodę i co fundacji udało się osiągnąć w zakresie ochrony środowiska na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *