Nie może Was tam zabraknąć! Już 26 listopada w warszawskim klubie Palladium koncert Moniki Brodki. To prawdziwa gratka dla miłośników twórczości młodej piosenkarki tym bardziej, że całkiem niedawno powróciła z nowym albumem “Granda”.

Okay, nie przynudzamy i przechodzimy do ataku na wejściówki! Organizatorem konkursu jest Hortex a aplikację znajdziecie tu http://apps.facebook.com/slonec… – no i najpierw musicie ją do wszystkiego uprawnić. Ale jak już wygracie to możecie zrezygnować z kooperacji.

O co chodzi? W konkursie musicie odpowiedzieć na jedno, losowe pytanie bądź zadanie, np. “Ułóż najbardziej szaloną listę coverów, które Monika Brodka powinna śpiewać na koncertach”. Codziennie możecie przesłać tylko jedno rozwiązanie. Co ważne – musicie także zaprosić do grona fanów organizatora na Facebooku co najmniej pięciu znajomych.

W Konkursie przewidziano następujące nagrody: 80 (osiemdziesiąt) podwójnych zaproszeń typu VIP (gwarantujących dostęp do sceny oraz napojów Hortex) na koncert Moniki Brodki, który odbędzie się w Warszawie w dniu 26.11.2010, o godzinie 20.00 – czytamy w regulaminie. No, jak przewidziano, to trzeba się o nie bić!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “VIP-owskie zaproszenia na koncert Moniki Brodki. Co Wy na to?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *