Ach, kto by nie chciał spędzić chociaż kilku chwil u boku Weroniki Rosati! Piękna polska aktorka młodego pokolenia jest obiektem westchnień wielu mężczyzn. Kobiet na pewno też. Udało się nam ją złapać na Facebooku.

Prywatny profil Weroniki Rosati http://www.facebook.com/profile… jest półotwarty, więc każdy z Was może do niego zajrzeć. A jest tu co oglądać. Galeria zdjęć aktorki jest przebogata i choćby z tego powodu warto odwiedzić pannę Rosati na Facebooku. Podpisy pod zdjęciami są w języku angielskim. I nic dziwnego, skoro nasza Weronika jest z Los Angeles. Taką informację podała w swoim profilu. Czy to obciach wpisać “Warszawa” , “Kraków” albo “Terespol”?

Wero lubi m.in. Madonnę, Rolling Stonesów, Justina Timberlake’a i Michaela Jacksona. Wśród znajomych aktorki są takie gwiazdy polskiego showbiznesu jak Andrzej Saramonowicz, Paweł Deląg, Andrzej Deskur i największa społecznościowa lanserka Marina Łuczenko. Mniam, mniam.

Niestety – “obcy” nie widzą tablicy aktorki. Nie udało nam się ustalić, cóż takiego na niej Weronika wypisuje i jakimi przemyśleniami dzieli się z gawiedzią.

Śpieszcie się oglądać Weronikę zanim schowa swój profil przed obcymi!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Weronika Rosati prywatnie (DUŻO ZDJĘĆ)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *