Wieczór wyborczy na Facebooku należał do Ruchu Palikota. Tylko w niedzielę fan page partii, która wdarła się do Sejmu z 10 procentowym wynikiem, powiększył się o ponad 1241 nowych sympatyków.

System catNapoleon.com analizował strony partii, które dostały się do Sejmu. Największa cisza panowała wśród fanów PiS. W dniu wyborów najwięcej nowych fanów zyskał Palikot (1241), PO (159) i PiS (61). Najmniej: SLD (9) i PSL (4).

Euforia wyborców Palikota

W wyborczą niedzielę na stronie RP https://www.facebook.com/Nowocz… fani szaleli z radości. Jednego dnia zostawili 9720 “lajków”. Największy entuzjazm wywołała informacja o sondażowym wyniku wyboru. O godzinie 21 panowało jeszcze lekkie niedowierzanie. Pojawiło się więcej komentarzy (312) niż znaczników “Lubię to!” (268). Po godz. 22 górę wzięły emocje: 317 “lajków”.

Drugim fan page’m, który tętnił życiem w niedzielny wieczór, był profil Platformy Obywatelskiej https://www.facebook.com/Platfo… . Informację o zwycięstwie w wyborach do Sejmu polubiło 377 osób. W sumie w niedzielę przycisk “Lubię to!” wciskano 2128 razy.

Największy smutek panował na fan page’u Prawa i Sprawiedliwości https://www.facebook.com/kppis . Aktywność tego dnia wynosiła równe zero. Nie pojawiły się ani wpisy administratora, ani fanów. Zabrakło więc “lajków” i komentarzy.

Zniechęcenie zapanowało także na stronie Sojuszu Lewicy Demokratycznej (14 “Lubię to!”) i Polskiego Stronnictwa Ludowego (98).

CatNapoleon.com monitoruje wszystkie największe serwisy społecznościowe świata. W dniu wyborów na Twitterze, Facebooku i Google+ najczęściej padało nazwisko Palikota (619 razy), Kaczyńskiego (496) i Tuska (320).

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

28 Replies to “Wieczór wyborczy na Facebooku – euforia fanów Palikota

 1. Można popierać bardziej niż POPiS czas na zmiany. Jak będzie do du** to za 4 lata nikt go nie wybierze. A miałeś zamiar przez kolejne 4 lata narzekać tak samo jak teraz?

 2. Marcin i tu masz racje Ja mysle tak samo jak Ty napewno nam zwykłym obywatelą juz bardziej zle byc nie moze Wiec kto nie ryzykuje ten w Rawiczu niesiedzi

 3. ….nie należy być naiwnymi …kto ich wybrał ? …to że wejdą było wiadome przed wyborami …zawsze tak jest ,,,co 4 lata najpierw bada się nastroje, na ile można sobie pozwolić ,,,potem ustala pulę i wygraną …..a w TV spektakl dla tumanów ………………………np z Polonią nikt się tu nie liczy choć to 15 milionów inaczej myślących , wyrzuconych za komuny ….tu komuna jest nadal

 4. …sterowana sprawa … wysokiej rangi mason z ” Komisji Trójstronnej ” ….to dla niego pracuje ” większość ” …..teraz będzie miał wpływ na decyzje w Parlamencie Polskim …czyli realizację nakazów ” niejawnej światowej loży ‘ ….Lucyferianizm już bliski …

 5. tak Polacy są mądrzejsi !! wybrali Palikota bo mają dosyć zakłamania , miernoty i państwa kalolickiego dotującego bez granic kościoły – chcesz kościoła ??? sam płac na niego nie obarczaj budżetu polskiego !!!!!!

 6. Mysle ze jakim politykiem Palikot by nie byl,to czas na kontrast dla oszolomow,ktorym wydaje sie ze sa nie do ruszenia.Mysle ze p.Janusz wprowadzi troche drazniacej zmysly i pobudzajacej do myslenia zlej krwii,i ze troche tym zaklamanym tej krwi napsuje,a ludziom otworza sie oczy.

 7. Palikot juz wiele zlozyl obietnic i nie dotrzymal ich jako posel PO ………… nie wierze mu nawet kiedy mowi dzien dobry !!!!!!!!!!!!!

 8. myślę, że to dobry reprezentant marginesu społecznego. Już był w sejmie i pokazał na co go stać, teraz zmienił twarz i uderzył do najbardziej naiwnych wyborców…

 9. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy, ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy, Królestwa Bożego nie odziedziczą.1 Kor. 6, 9

 10. Palikot, a może paliigłup, albo lepiej walikoń. Żenada. Każdy idiota głosuje na Palikota. Wprowadźmy do sejmu jeszcze babę z brodą, faceta z dwiema głowami i kozę. Jak cyrk to cyrk. A na miejscu marszałka sejmu postawić szympansa.

 11. piszecie tak na Palikota a pomyslcie jak było do tej pory? Wszyscy poprzednicy grabili do siebie tak było i tak zawsze bedzie Co przez ostatnie 4 lata wam sie poprawiło cepy? Chyba bezrobocie na wieksze Wierzyliscie 4 lata temu w Irlandie obiecana przez Tuska i co? wydymal was. Palikot tez bedzie dymał i kazdy inny który bedzie wybrany w przyszłosci Byle nie Jkek chodzaca reklama Kitekat

 12. zwolennicy peło i spalonego kota wszędzie widzą jedno zło PiS, macie już zdrowo wyprane mózgi a wasi ulubieńcy śmieją się z was po cichu, gdyby nie tacy kretyni jak wy nie mieli by racji bytu 😉

 13. Naskakujecie na Palikota,a skąd że on się :z niezaradności Tuska i głupoty tego “co po trupach chce do celu”.na każdym dworze powinien być jakiś błazen,jeden był odszedł w tym roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *