Wspólnie pokonali już kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i ciągle im mało. O kim mowa? O rowerzystach uczestniczących w projekcie “Rowerowy Świat” na Facebooku. To fajny pomysł na zintegrowanie polskich cyklistów.

O co dokładnie chodzi? Już wyjaśniamy. Producent rowerów Giant zorganizował na swojej stronie fanowskiej http://www.facebook.com/rowerow… zdrową akcję, w ramach której miłośnicy jednośladów mają wspólnie przejechać 100 tysięcy kilometrów. Jak? Zarejestrowani na fanstronie cykliści dodają w specjalnie przygotowanej aplikacji trasy, które przejechali na rowerach. W niecały miesiąc przejechali ponad 32 tys. kilometrów.

“Jeśli jeździsz na rowerze też możesz zaistnieć w rowerowej społeczności. Weź udział w rowerowym szaleństwie, dodawaj swoje trasy, a w ten sposób będziesz miał dodatkowo szansę na zdobycie upominków ufundowanych przez Giant” – zachęcają do wzięcia udziału w projekcie organizatorzy. “Aplikacja ma na celu propagowanie jazdy na rowerze jako sposobu na zdrowy styl życia, element aktywnego spędzania wolnego czasu oraz integrowanie społeczności rowerzystów w Polsce poprzez pokazywanie własnych tras, zdjęć i rowerowych wyczynów, a następnie rozmowy na ich temat” – wyjaśniają.

Wśród dodanych na Facebooku tras są zarówno rowerowe wyprawy po Polsce, jak i kilkusetkilometrowe trasy pokonane we Włoszech, Gruzji, Armenii, Maroko, Francji czy Niemczech. Na stronie możecie także obejrzeć fotorelacje z rowerowych wypraw.

Więc jak? Pompki w dłoń i na rower?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

3 Replies to “Wielka, rowerowa wyprawa na Facebooku – dołącz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *