Paul Ceglia, który bije się o połowę udziałów społecznościowego giganta, to oszust. Według prawników Facebooka Ceglia sfabrykował dowody mające świadczyć o tym, że jest współwłaścicielem firmy.

Skąd takie wnioski? Eksperci przeprowadzili specjalistyczne badania sprzętu Ceglii, w tym komputerów i dysków twardych. Nadto wzięli pod lupę papierową wersję kontraktu mającego potwierdzać udziały rzekomego współwłaściciela. I wyszło szydło z worka.

Prawnicy Facebooka już złożyli do sądu federalnego pismo procesowe z informacją o tym, że Ceglia fabrykował dowody.

Paul Ceglia nie pierwszy raz bije się o pieniądze ze społecznościowego giganta. Przypomnijmy, że w związku z jego oskarżeniami latem 2010 roku jeden z amerykańskich sądów na krótko zamroził konta Facebooka. Mężczyzna miał również problemy z prawem: w 1997 roku znaleziono u niego 400 g grzybów halucynogennych, nadto w 2009 roku sąd ścigał go za niedostarczenie zamówionego towaru klientowi.

Mark Zuckerberg niezmiennie twierdził, że Ceglia jest oszustem. Jak się okazuje – miał ku temu podstawy. Zresztą prawnicy społecznościowego giganta od początku wojenki z Ceglią kwestionowali autentyczność wszystkich dowodów przez niego przedstawianych.

Więcej o przepychankach Facebooka z Paulem Ceglią: http://www.fejsik.pl/Szukaj/+Pa…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

8 Replies to ““Współwłaściciel” Facebooka fabrykował dowody

  1. “sukces” w biznesie polegał na oszustwie a w polityce na kłamstwie! stąd kryzys! niewolnicy= kasę gadżety mogą ci ukraść liczy się kim jesteś nie co masz +brak czasu i zdrowia by tym się nacieszyć stres strach ryzyko kradzieży napadu porwania

  2. czy w internecie tylko oglądasz obrazki czy też czytasz? Chuck Norris przeczytał już cały internet i to 2 razy a ty?

  3. Tam gdzie chodzi o tak ogromne pieniądze nie ma litości. Prawnicy z Facebooka mają w pewnym sensie nieograniczone fundusze, czego Ceglia powiedzieć o sobie nie może. Nawet jeżeli jego dokumenty są prawdziwe, prawnicy Zuckerberga udowodnią, że to podróbki. Tak samo jak samobójstwo Leppera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.