Szykuje się iście królewski ślub pary znamienitych gejów. 27-letni współzałożyciel Facebooka Chris Hughes, który podczas ostatniej kampanii prezydenckiej wylansował w internecie Baracka Obamę, wychodzi za mąż. Albo – żeni się, jak kto woli. Hughes poślubi swojego wieloletniego partnera.

Chris Hughes był bliskim kolegą szefa Facebooka, Marka Zuckerberga. Panowie zresztą mieszkali w jednym pokoju w akademiku Uniwersytetu Harvarda. Nawet nie chcemy spekulować, czy kiedykolwiek Chris miał chrapkę na Zucka. Później przystojniak był rzecznikiem prasowym Facebooka. Dziś Hughes jest przedsiębiorcą – pracuje dla General Catalyst Partners w Cambridge.

O planowanym ślubie opinię publiczną poinformował narzeczony Chrisa, szef polityczny organizacji walczącej o prawo do małżeństw dla homoseksualistów, Sean Eldridge, który zresztą chwali się związkiem z Hughesem na Facebooku http://www.facebook.com/seaneld… – jak sami widzicie obaj panowie są zaręczeni. Zaręczyli się dwa tygodnie temu.

Ciekawe, gdzie chłopaki się pobiorą. Sean mieszka w Nowym Jorku, a tam małżeństwa gejowskie są nielegalne. Może wybiorą się do Holandii?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Współzałożyciel Facebooka Chris Hughes poślubi swojego… faceta!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *