Nastoletnie dziewczyny są grzeczne i urocze? Zazwyczaj tak, choć w tym słodkim stadzie zdarzają się także czarne owce. Do nich niewątpliwie zaliczyć można singapurskie “Pai Kia Girls” lub “Gen Z Ah Lians” czyli, tłumacząc dosłownie, “Złe Dziewczyny”. To wytatuowane nastolatki, które epatują wulgarnością na Facebooku i są dumne z tego, że zachowują się jak kryminalistki.

Temat porusza serwis asiaone.com. “Pai Kia Girls” prześcigają się w opowieściach o swoich chuligańskich wybrykach. Pod tekstem zamieściliśmy screeny z postami 14-latki, która pochwaliła się tym, że dwukrotnie uderzyła własną matkę. Nadto dziewczynka opublikowała na facebookowym profilu zdjęcia, na których pozuje z paczkami papierosów.

W Singapurze zapanowała swoista moda na “Złe Dziewczyny”. Poniżej znajdziecie także facebookowe przechwałki innej nastolatki. Ta młoda dama szczyci się… pobiciem rówieśniczki. Jednak nieletnie “Pai Kia Girls” najczęściej informują świat o przepychankach z matkami.

Chory trend rozprzestrzenia się głównie na portalach społecznościowych. I to Facebook jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy. Podobno wulgarne nastolatki tak naprawdę nie chcą nikomu zaimponować. Dlaczego więc piszą agresywne posty i publikują naganne treści? Taki jest język iGeneracji – zauważa serwis asiaone.com.

Oby tylko moda na “Pai Kia Girls” nie dotarła do Polski…

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *