Panowie, macie przechlapane. Kolejne badania dowodzą, że Facebook jest dla Waszych partnerek ważniejszy od uczuć. Tym razem jednak nie chodzi o seks, lecz o zwykłe przytulanie.

Wbrew pozorom kobiety wcale nie lubią łóżkowych przytulanek. Jak informuje brytyjski dziennik “Daily Mail” przedstawicielki płci pięknej coraz częściej szukają wymówek, by tylko nie wylądować w ramionach ukochanego. A biedni faceci zasypiają wtuleni w poduszkę. Bo to oni – według badań – mają bzika na punkcie przytulania.

Według sondażu aż jedna trzecia kobiet nie cierpi łóżkowych uścisków. Powód jest prosty: zmęczenie. Zmęczone panie marzą tylko o tym, by jak najszybciej zasnąć. W ramionach partnera jest im po prostu niewygodnie i za gorąco.

Mało Wam? Dołożymy. Co dziesiąta kobieta zamiast obejmować swojego partnera penetruje… Facebooka. I to w łóżku, pod kołdrą. Komputer jest przecież o wiele przyjemniejszy w dotyku, nie poci się i nie przygniata swoim ciężarem spragnionych świętego spokoju pań.

Kobiety są skore do wieczornych przytulanek tylko w pierwszej fazie związku. Kiedy pierwsze emocje opadną uściski schodzą na dalszy plan. Więc jeśli partnerka przedkłada facebookowe pogaduszki nad męskie ramiona to znak, że jest piekielnie zmęczona.

Badanie przeprowadzono na zlecenie Silentnight – brytyjskiego producenta łóżek.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

7 Replies to “Zapomnij o przytulaniu. ONE wolą Facebooka!

  1. facebook facebook facebook….ileż można to już jest męczące tak jakby nic innego nie było tylko to jedyne zajęcie aż się żygać chce a artykuly na ten temat normalnie pelne sa dramatyzmu

  2. i co w tym dziwnego? przecież najlepszym przyjacielem kobiet są diamenty!!! faceci wolą za to fajne samochody i piłkę nożną, nic w tym odkrywczego! fejkbuk to taka ulepszona nk więc wcale mnie nie dziwi że dziewczyny to lubią…ciekawe jak się w Polsce to ma…każda kobieta traci głowę dla diamentów i każdy facet do fajnego autka! “A biedni faceci zasypiają wtuleni w poduszkę” – hahaha ,ale bzdura xD ja mam kumpli którzy całe życie są sami i wątpię żeby kogoś poznali bo dzisiaj kazda dziewczyna ma w głowie tylko to ze facetowi chodzi tylko o seks wiec poznanie kogoś dzisiaj graniczy z cudem! wg onetu w Polsce jest ok 8 mln singli i przypuszczam że będzie jeszcze więcej! praktycznie wszyscy moi znajomi to single ale nikt się nie załamuje że nie ma nikogo bliskiego! bo chodzimy po ziemi za którą krew przelewali 17-letnie chłopaki z Powstania Warszawskiego i im nawet nie dane było dożyć naszego wieku! i jakoś nie narzekali że oddają życie! a my mamy? xD dajcie spokój…pozdro!

  3. Ja wolę iść na zakupy niż do łóżka. Jeśli ktoś lubi seks, to niech go uprawia z osobą, która ma podobne nastawienie i potrzeby. A jeśli ktoś seksu nie chce, to ma prawo go nie uprawiać, ale robić to, co mu sprawia większą przyjemność. Jesteśmy wolnymi ludźmi i sami powinniśmy decydować, na co mamy ochotę, a na co nie.

  4. a co to jest fejsbuk hehe specjalnie z bledem pisze bo po cholere jest ten facezboku dobrze ze tego nie mam i nie zaloze wole przytulanie od sluchania o fejszboku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.