Panowie, macie przechlapane. Kolejne badania dowodzą, że Facebook jest dla Waszych partnerek ważniejszy od uczuć. Tym razem jednak nie chodzi o seks, lecz o zwykłe przytulanie.

Wbrew pozorom kobiety wcale nie lubią łóżkowych przytulanek. Jak informuje brytyjski dziennik “Daily Mail” przedstawicielki płci pięknej coraz częściej szukają wymówek, by tylko nie wylądować w ramionach ukochanego. A biedni faceci zasypiają wtuleni w poduszkę. Bo to oni – według badań – mają bzika na punkcie przytulania.

Według sondażu aż jedna trzecia kobiet nie cierpi łóżkowych uścisków. Powód jest prosty: zmęczenie. Zmęczone panie marzą tylko o tym, by jak najszybciej zasnąć. W ramionach partnera jest im po prostu niewygodnie i za gorąco.

Mało Wam? Dołożymy. Co dziesiąta kobieta zamiast obejmować swojego partnera penetruje… Facebooka. I to w łóżku, pod kołdrą. Komputer jest przecież o wiele przyjemniejszy w dotyku, nie poci się i nie przygniata swoim ciężarem spragnionych świętego spokoju pań.

Kobiety są skore do wieczornych przytulanek tylko w pierwszej fazie związku. Kiedy pierwsze emocje opadną uściski schodzą na dalszy plan. Więc jeśli partnerka przedkłada facebookowe pogaduszki nad męskie ramiona to znak, że jest piekielnie zmęczona.

Badanie przeprowadzono na zlecenie Silentnight – brytyjskiego producenta łóżek.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *