W sezonie wiosenno-letnim Polaków czekają trudne decyzje. Marka Wilkinson w ramach akcji Golący Patrol przygotowała bowiem wybory Micza i Pameli. Aby wziąć udział w zabawie należy zgłosić swoją kandydaturę na fan page’u Wilkinson za pomocą specjalnej aplikacji. Tam również internauci mogą wybierać kandydatów do zaszczytnego miana Micza i Pameli. Zwycięska para weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i pojedzie z Golącym Patrolem do Los Angeles!

Komisja ogłosiła rozpoczęcie wyborów przystojnego Micza i seksownej Pameli tu: https://www.facebook.com/Wilkin… . Zadanie konkursowe jest proste. Polega na dodaniu własnego zdjęcia za pomocą specjalnej aplikacji. Appka umożliwia także wykorzystanie dodatków graficznych wzmacniających efekt: błysk w oku, śnieżnobiałe zęby. Wszystkie chwyty dozwolone.

Mężczyźni mają za zadanie w jak najbardziej oryginalny i ciekawy sposób przekonać swoich potencjalnych wyborców do tego, że ich ogolone twarze są niezwykle gładkie. Zdjęcia jakich oczekują ratowniczki z Golącego Patrolu to portrety świeżych, ogolonych przystojniaków o świdrującym do przesady spojrzeniu.

Panie biorące udział w konkursie czeka podobne wyzwanie. Aby wywalczyć pożądany tytuł Pameli i tym samym zasiąść na miejscu czwartej gorącej ratowniczki Golącego Patrolu, należy jak najlepiej zaprezentować swoją urodę, nie zapominając oczywiście o odpowiednim pokazaniu swoich największych atutów – gładkich nóg.

Wybory Micza i Pameli podzielone są na dwa etapy. W pierwszej fazie, dodane zdjęcia trafiają do dwóch galerii – damskiej i męskiej. Następnie walczą o głosy internautów w pojedynkach – głosującym ukazują się zestawione ze sobą dwa zdjęcia, z których wybierają ich zdaniem lepsze. Program dba o to, by wszystkie zdjęcia brały udział w podobnej liczbie pojedynków – szanse są więc wyrównane, a każdy oddany głos jest na wagę złota! Głosy będą zbierane do 5 czerwca, także musicie się spieszyć!

Pięć dziewczyn i pięciu chłopaków wybranych przez naszą uroczą komisję trafi do finału. Dla finalistów nagrody gwarantowane! Wszystkie osoby, które przejdą do ostatniego etapu otrzymają markowe okulary przeciwsłoneczne, by móc dobrze prezentować się na każdej plaży.

Ostatni etap to test osobowości sprawdzający kto najlepiej pasuje do ekipy Golącego Patrolu. Jury wyłoni na podstawie odpowiedzi Micza i Pamelę. Zwycięzcy zostaną twarzami fan page’a i wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej jak na gwiazdy przystało. Główną nagrodą dla Micza i Pameli będzie wyjazd do słonecznego Los Angeles wraz z ekipą Golącego Patrolu. Tam czeka ich moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Powodzenia!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *