Koniec familijnych układów w Facebooku. Siostra Marka Zuckerberga i szefowa marketingu społecznościowego giganta Randi Zuckerberg odeszła z firmy i założyła własny biznes.

Czy między rodzeństwem doszło do waśni? Trudno to ocenić. Jedno jest pewne – Randi odchodzi z Facebooka z mieszanymi uczuciami, o czym poinformowała na swojej stronie fanowskiej https://www.facebook.com/Randi . “Spędziłam ostatnie sześć lat pracując razem z jednymi z najzdolniejszych i najwspanialszych ludzi i miałam okazję pracować nad projektami, które zmieniły branżę IT” – pisze na Facebooku Randi. “Teraz nadszedł czas na spełnianie moich własnych marzeń i uruchomienie własnej firmy” – dodaje.

Ta własna firma to RtoZ Media. CEO Randi Zuckerberg zajmie się teraz kreacją kampanii społecznościowych dla innych firm. Czyli, chcąc nie chcąc, będzie lewitować wokół imperium brata.

Przypomnijmy, że Randi przez ostatnie sześć lat była w Facebooku szefową ds. marketingu. Ma 29 lat i podobnie jak starszy brat studiowała na Harvardzie. Z tą jednak różnicą, że studia ukończyła. Jak donosi Mashable odejście Randi jest wielkim zaskoczeniem dla ludzi z branży IT.

Dla Was także?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *