Przeciwnicy zmian na Facebooku z pewnością będą “zachwyceni”. Powód? Portal stanowczo zachęca użytkowników do wybrania adresu. Niebawem ci, którzy przekonwertowali swój profil na Oś czasu, otrzymają w społecznościowym prezencie adresy e-mail.

Jak ustawić adres na Facebooku? To banalnie proste – wystarczy teleportować się tu: http://facebook.com/username i wybrać nazwę użytkownika. Może to być np. imię i nazwisko w takiej formie: imię.nazwisko.

Oficjalnie portal chce ułatwić nam życie. I słusznie – ustalenie konkretnego adresu facebook.com/username automatycznie wygeneruje adres e-mailowy: username@facebook.com. Dziecinnie proste.

Facebook informuje, że zmiany związane z pocztą zostaną wdrożone w ciągu najbliższych kilku tygodni. Czy społecznościowe imperium zmusi użytkowników do wybrania adresu? Wszystko na to wskazuje. Kiedy? O tym wie jedynie Mark Zuckerberg.

Ważne! Adres można ustawić tylko raz. Nie można go ani zmienić, ani przekazać innemu użytkownikowi.

Czy ustawiliście już username na Facebooku?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

6 Replies to “Adres na Facebooku. Masz już?

  1. Łeee tam. Dobra wiadomość to by była gdyby właśnie można było zmienić ten adres, bo mieć to też mam od dawna.

  2. Nie czaje tego. Jak zrobić żeby z tego adresu korzystać w ogóle? Jak chcę coś wysłać w wiadomościach na jakiś adres e-mail to mówi mi że mam ustawić sobie adres e-mail. Jak próboje dodać adres e-mail to nie dostaje potwierdzenia na fejsie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *