Kochacie Facebooka? W takim razie zapraszamy Was na wycieczkę do przeszłości. Przypomnijmy sobie, jak portal Marka Zuckerberga zmieniał się na przestrzeni ostatnich siedmiu lat.

‘The Facebook’ ruszył w lutym 2004 roku. Na początku serwis był dostępny tylko dla studentów, jednak szybko Mark Zuckerberg wpadł na szatański pomysł, by dać Facebooka całemu światu. Dziś wiemy, że jego decyzja była słuszna.

Obecnie Facebook jest największym portalem społecznościowym świata. Według ostrożnych szacunków liczba użytkowników społecznościowego giganta jeszcze w tym roku osiągnie miliard. Dziś jest ich ok. 845 milionów.

W ciągu siedmiu lat portal zmienił się nie do poznania. I tylko kolory pozostały te same – biały i niebieski. Z roku na rok Facebook był wzbogacany o coraz to nowe funkcje – dziś imperium Marka Zuckerberga to prawdziwy społecznościowy tort nadziany przeróżnymi funkcjami. Tylko te nieustanne zmiany doprowadzają niektórych użytkowników do szału.

Czym jeszcze zaskoczy nas Facebook? Jak oceniacie?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

6 Replies to “Facebook: Rewolucje (2005-2012)

  1. “Dziś wiemy, że jego decyzja była słuszna.” – tym zdaniem autor tekstu pokazał, że w dzieciństwie stary mu wchodził do wanny -.-

  2. jestem na FB od 2007 i powiem wam ze najbardziej mi sie podobal w latach 2007-2008. Potem to juz tylko jak ulepszyc profil zeby jak najwiecej reklam bylo na nim umieszczonych…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *