Apetyczna aktorka, zdolna piosenkarka, zmysłowa kobieta – te wszystkie określenia pasują do Agnieszki Włodarczyk. Gwiazda ma swój kącik na Facebooku i co najważniejsze, drzwi do niego są uchylone. Nie trzeba zaglądać przez dziurkę od klucza.

Najfajniejsze są na jej profilu http://www.facebook.com/ofcbezm… zdjęcia. I bez wątpienia – najciekawsze. Prywatna fotogaleria to całe mnóstwo zdjęć z zagranicznych wojaży artystki – są tu foty z podróży Agnieszki Włodarczyk dookoła świata, którą odbyła na przełomie 2009 i 2010 roku. I dobrze. Stać ją.

Znajomych ci u niej dostatek – ponad 1200. W zakładce “Info” informacji jak na lekarstwo, filmów żadnych Agnieszka Włodarczyk nie dołączyła. Trudno – jej aktorskie popisy można zobaczyć na YouTubie. Pamiętacie scenę rowerową z Bogusławem Lindą w filmie “Sara”? Kto wtedy nie chciał być tym rowerem!

Nie udało nam się jeszcze dołączyć do grona oficjalnych znajomych artystki więc nie zdradzimy, co na jej tablicy piszczy. Może będziecie mieli więcej szczęścia i Agnieszka szybciej zaakceptuje Wasze zaproszenie. Nawet jeśli zrobi to za nią jakiś fanklub – i tak będzie radocha. Nawet jeśli jej profil robi fanklub – nie jest źle. Widzieliśmy gorsze!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Agnieszka Włodarczyk na Facebooku – zaprosisz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *