32-letni Bruce Yates miał obsesję na punkcie Facebooka. W końcu miarka się przebrała – jego partnerka Kimberley Hall rozwaliła jego laptopa miotłą. Rozwścieczony kochanek nie pozostał swojej miłości dłużny.

Rzecz działa się w kuchni. Kimberley narzekała, że Bruce zdecydowanie za dużo czasu spędza na Facebooku. Ten ignorował jej prośby i groźby. W końcu chwyciła kuchenną miotłę i trzasnęła w laptop. Z komputera odpadło kilka klawiszy a krewki Bruce postanowił się zemścić. Wyrwał swojej partnerce miotłę i zaczął ją okładać. Zdaniem prokuratury połamał szczotkę na ramieniu Kimberley. Można się zatem domyślać, że cios był bardzo silny.

Przed sądem Bruce dowodził, że zrobił to w obronie własnej. Podobno partnerka była sfrustrowana i w momencie ataku nie panowała nad swoimi emocjami. Kimberley z kolei mówiła, że po tym, jak trzasnęła miotłą w komputer kochanek zaczął ją dusić, w efekcie czego wylądowali na podłodze.

Koniec końców nikomu nic się nie stało. Oprócz… laptopa. Bruce dostał 12 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Podobno już kupił sobie nowy komputer.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Jak wyleczyć narzeczonego z Facebooka?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *