Przepiękna inicjatywa fanów piłki nożnej. Na Facebooku rosną w siłę zwolennicy futbolowego eventu ‘Chcemy meczu towarzyskiego Polska vs Irlandia na Narodowym’. Już ponad 1200 osób walczy o piłkarskie spotkanie na przyjacielskim szczycie.

O co dokładnie chodzi? Z przyjemnością cytujemy kibicowski apel:

“Drodzy KIBICE !

Przekonajmy PZPN do zorganizowania towarzyskiego spotkania DLA NAJLEPSZYCH KIBICÓW W EUROPIE: Polaków i Irlandczyków !

Mecz towarzyski Polska vs Irlandia na Stadionie Narodowym + wspaniała zabawa w Strefie Kibica (nawet specjalnie na ten jeden mecz przygotowanej na Pl. Defilad) tak żeby pokazać Europie jakich mamy świetnych kibiców i jak potrafimy się bawić, a do tego emocje sportowe związane z samym meczem :)” – pisze twórca wydarzenia https://www.facebook.com/events… .

I dodaje:

“Im Nas więcej tym bardziej jesteśmy widoczni! Jak uzbiera się spora liczba osób to na pewno ktoś to zauważy, a może po prostu prześlemy w piśmie do Związku adnotacje z linkiem i potwierdzeniem zainteresowania ze strony polskich kibiców 🙂 – Wszystko jest możliwe !

Jesteś za tą inicjatywą? Dołącz do wydarzenia i wyraź poparcie w komentarzu. “

Walka o mecz potrwa do 1 września. Czy kibicom uda się przekonać PZPN do zorganizowania futbolowego święta? Trudno zgadnąć. Póki co działacze piłkarscy mają (pewnie jak zwykle) ważniejsze sprawy na głowie.

Dołączycie do bojowników?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

19 Replies to “Apel na Facebooku: Chcemy meczu towarzyskiego Polska-Irlandia

  1. Towarzyski mecz Polska – Irlandia TAK! ale nie na Narodowym, tylko na Miejskim w Poznaniu! To Poznań był w czasie Euro “mała Irlandią” a nie Warszawa!

  2. jestem za, ale wszyscy wiemy że w PZPN siedzi bezrozumny beton.to jest państwo w państwie i nie ma siły żeby to ruszyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *