Czasem w ramach gier warto na Facebooku zrobić sobie jakiś quiz. Choćby dla zabicia czasu. Można się dowiedzieć o sobie wielu ciekawych rzeczy odpowiadając na pytania z gatunku science-fiction. Made in Poland w tym przypadku.

Na tapetę bierzemy quiz “Jaką płytę wsadzą Ci do trumny”. – Zawadiackie! – myślimy sobie i odpalamy całą aplikację. Dalej już nie jest tak zawadiacko i aż zionie głupotą. Chociaż ta głupota jest dawkowana.

I oto w pierwszym pytaniu autor chce wiedzieć, jaka impreza to dobra impreza. Do wyboru mamy między innymi dożynki, czarną mszę, miejsce, gdzie można się pobujać. Zaznaczamy i jedziemy dalej. W kolejnym pytaniu poeta zapytuje, jak reagujemy na sytuację, w której łapiemy gumę jadąc samochodem po autostradzie. A w ramach reakcji możemy palić blanta, czekać na stopa bądź stwierdzić, że pytanie jest bez sensu, bo jeździmy dorożką.

Nie będziemy się rozwodzić nad wszystkimi pytaniami ponieważ nie chcemy zepsuć nikomu dobrej zabawy. Jednak pytanie o miejsce wakacyjne powaliło nas na kolana. Otóż na wakacje można, według autora, pojechać albo do du**, albo do chłopaka Mariusza, na rockowy festiwal, wreszcie można pie***lić wakacje. Genialne, prawda?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Apogeum quizu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *