Arnold Schwarzenegger uwił sobie przytulne gniazdko na Facebooku. Jest w stałym kontakcie z fanami i użytkownikami portalu społecznościowego. Trudno zgadnąć, czy aktor sam prowadzi swój gigantyczny fan page. Wszystko tu sprawia bardzo dobre wrażenie, a sam Arnold jest na wyciągnięcie ręki.

Tak przynajmniej może się wydawać na pierwszy rzut oka.

W Osi czasu gwiazdora regularnie pojawiają się nowe posty. Co najmniej raz dziennie. Nie są to tylko linki, lecz także zdjęcia z różnych zakątków świata.

Jeśli już jesteśmy przy fotografiach, to fani aktora będą wniebowzięci. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić fanstrony https://www.facebook.com/joinar… . Można tu wykopać zarówno kadry z przeróżnych podróży Schwarzeneggera, jak i stare obrazki z kultowych filmów.

Ostatnio aktor intensywnie promuje na Facebooku swoją najnowszą książkę – “Total Recall: My Unbelievably True Life Story”.

I zamieszcza krótkie filmiki z przekazem do fanów. A tych udało mu się już nazbierać ponad 2,2 mln.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

13 Replies to “Arnold Schwarzenegger na Facebooku. Dalej żelazny?

  1. Dla mnie jeden z najlepszych aktorów w historii kina. Oczywiście idealnie pasuje jedynie na robota/twardziela ale za to jest w tym REWELACYJNY! Po za tym to bardzo fajny i sympatyczny człowiek. UWIELBIAM GO!

  2. Wielkiego talentu aktorskiego to on nie posiada nie przesadzajcie-był kulturystą któremu udało się osiągnąć rozgłos i popularność ot co.Pudzian też chciał by być taki popularny ale nigdy nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *