Żelazny Arnie potrzebuje pomocy. Aktor pisze autobiografię i nie ma bladego pojęcia, jakie tematy powinien poruszyć w książce. Dlatego właśnie prosi o natchnienie na swoim facebookowym fan page’u.

Autobiografia Schwarzeneggera będzie zatytułowana “Total Recall: My Unbelievably True Life Story”.

“Potrzebuję Waszej pomocy. Od jakiegoś czasu pracuję nad swoją książką “Total Recall: My Unbelievably True Life Story”. Dziś mamy burzę mózgów – będziemy rozmawiać o tematach, historiach i pomysłach, które mogłem pominąć” – poinformował na fan page’u https://www.facebook.com/joinar… Schwarzenegger.

I dodał: “O czym chcielibyście przeczytać? O jakich historiach z mojego życia? Podzielcie się ze mną swoimi pomysłami.”

Aktor ani słowem nie wspomina o wynagrodzeniu za pomoc przy pisaniu książki. Szkoda. Ewentualne pieniądze mogłyby natchnąć więcej niż tylko 2656 osób – tyle komentarzy pojawiło się pod wpisem Arniego.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

17 Replies to “Arnold Schwarzenegger prosi o pomoc na Facebooku

  1. facet jest bylym niewiem nawet ilu krotnym mr olympia..najlepszy kulturysta swiata, aktor, ktorego role beda pamiętane i filmy z nim nawet za 100 lat (na pewno terminatory), do tego jeszcze polityka…i on nie ma o czym pisac? ja -pier-nicze 😉

  2. Dear Lord, Lord unique vocation. So much speech raises you from the person that is working very positively because you guys thought and if you stimulate the imagination. Congratulations and confesses, and my heart is really touched by the Lord and the Lord’s companions in the movies. Yours most cordially and wish you further successful actions in this area such a wonderful vocation for young and old. Uf as emotions. Hi there. Bay Bay Bay .Jestem Polką ale pisze z pomocą translatora.

  3. Szkoda że im człowiek starszy tym sie cofa na umyśle.Szanuje tego szłowieka ale niech nie robi z siebie debila na końiec.Od dziecka jestem jego fanem jeśli chodzi o kino,ale ostatnio zachowuje sie jak by go ktoś wydymał Kropka.

  4. A co ? Na chlebek nie starcza ? Aby pisać to trzeba umieć 🙂 A tu null pomysłów arni. Ja to bym się wstydził brać w czymś taki udział.

  5. Niech napisze coś o spotkaniach w Bohemian Grove, niechlubnej grupy BILDERBERG w których kilka razy uczestniczył. Straciłem do “potwora” wszelki szacunek !!!

  6. niech napisze jak fajnie mu było gdy wydawał wyrok śmierci w postaci eutanazji (odcięcie młodej kobiety od aparatury podtrzymującej jej życie, wbrew woli rodziców)

  7. Dziury w pamięci??? Gdyby chlał i ćpał jak OZZY to bym się nie dziwił, ale on sportowiec? A może pamięć ma dobrą tylko nie wie czy książka ma być śmieszna, czy tragiczna? Buuuuu kto zgadnie OCB!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *