Kobiety kochają lans! I pewnie dlatego dominują na Facebooku. Co robią, by zwrócić na siebie uwagę mężczyzn? Chcecie wiedzieć? Czytajcie dalej.

Damy uwielbiają stroić miny. Kacze dzióbki to norma. Ale nie tylko rzeczone dzióbki świadczą o babskiej słabości do społecznościowego lansu. Są jeszcze inne pozy, które szufladkują płeć piękną w social mediach. W przegródce z napisem “lans”.

Sympatyczne dziewczę obnaża w krótki wideo babską próżność. Społecznościową. Ale to niegroźne uzależnienie.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

12 Replies to “Babskie pozy na Facebooku (WIDEO)

  1. nie….to jest facet…wejdzcie na youtube i na ktoryms tam filmiku gada o gejach i mowi ze tez jest gejem etc…..wiec to facet ;p

  2. Zauważyliście kiedyś, że niewolnictwo wśród czarnych było prawidłowe?! Weźcie te murzyńskie kobiety, usta stworzone do ciągnięcia, dupa do ruchania, ręce i nogi do pracy. Jak właściciel chciał do przeleciał. To tak jak z właścicielem konia lub psa, ma ochote to pojeździ, a z psem ma ochote to pójdzie na spacer. Nigdy nie odwrotnie, bo to wtedy jest chora sytuacja.

  3. Murzynki z reguły mają niską tonacje głouy, nie oznacza to, że od razu trzeba obrażać. Ma rację jesli chodzi o dziewczyny z fb. Plastiki …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *