Prezydent Stanów Zjednoczonych przekroczył liczbę 10 milionów fanów na Facebooku. Jednak to Lady Gaga jako pierwsza żyjąca przekroczyła tę granicę.

Barack Obama nie nagrał podziękowań dla swoich fanów w portalu społecznościowym. Jego współpracownik ograniczył się tylko do lakonicznych podziękowań: “Dziękuję za pomoc w dotarciu do 10 milionów fanów” – czytamy na oficjalnym profilu http://www.facebook.com/baracko… amerykańskiego wodza.

Większą inwencją twórczą wykazała się w minionym weekendzie Lady Gaga, która zaraz po pobiciu fejsbukowego rekordu wystosowała orędzie https://www.fejsik.pl/Lady-Gaga-… do narodu, w którym grzecznie podziękowała za wsparcie. Opłaciło się, bo teraz artystka ma już ponad 11 milionów “lajkerów”

Amerykański prezydent i seksowna Lady Gaga od dawna toczą boje https://www.fejsik.pl/Lady-Gaga-… o liczbę fanów na Facebooku. On – stateczny, żonaty, lubi hamburgery. Ona – seksowna, skandalistka, lubi Rzym. Gdyby tak jeszcze Obama dał się ponieść fantazji, mielibyśmy w Białym Domu drugą Monikę Levinsky…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Barack Obama goni Gagę!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *