Doczekaliśmy się. 27 września Facebook otworzy pierwszy polski oddział – w samym sercu stolicy – ustalił Presserwis. Społecznościowy kolos już urządza swoją kwaterę w biurowcu Skylight, który jest częścią kompleksu biurowo-handlowo-rozrywkowego Złote Tarasy – przypomina serwis wyborcza.biz.

Wielkie otwarcie zaplanowano w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie. Póki co nie wiadomo, czy do stolicy Polski przyleci Mark Zuckerberg. Prawdopodobnie kolos będzie reprezentowany przez Joannę Shields, wiceszefową spółki.

Na imprezę otwarcia bankowo zostaną zaproszeni przedstawiciele mediów.

W polskim oddziale Facebooka na pewno będą pracować Marcin Brus i Illya Kondratyuk. Innych nazwisk nie znamy.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

6 Replies to “Będzie polski oddział Facebooka. W centrum Warszawy

  1. a dlaczego nie napiszecie ze zuckerberg kupil akcje ktore sprzedal jakis czas temu? tylko teraz je kupil 2x taniej niz sprzedawal wiec zarobil ponad miliard na frajerach i ma to co mial. to sie nazywa biznes

  2. bo Mark jest inteligentniejszy niz ty debilu, zal ci dupe sciska to wez zainwestuj tez kasiore i zostan milionerem. On wyrolowal caly swiat, to mega inteligent jesli chodzi o finanse

  3. Nie przesadzajcie z tymi śmieciówkami – ponad, dwa lata temu dostałem się do znanej firmy, ludzie pod artykułem informującym o rekrutacji też pisali o śmieciówkach i eksploatacji pracowników, a na miejscu okazało się, że jest dość luzu, masa bonusów, a kasy sporo więcej niż w innych firmach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *