Pamiętacie słynnego aktora William H. Cosby, Jr., znanego większości jako Bill Cosby z serialu ”Bill Cosby Show”? W internecie powstała masa stron prezentująca najśmieszniejsze gify z udziałem aktora.

Pomysłodawcom i założycielem strony ”Instant Cosby” jest Daniel Strabley. Podobno na pomysł wpadł podczas przeglądania strony ze wszystkimi gifami o aktorze (http://cosbygifs.tumblr.com). Pół godziny później jego strona wisiała już w sieci.

Charyzmatyczna postać Williama Cosby idealnie nadaje się na wykorzystanie do gifów. Jego mimika i gestykulacja same proszą się o sparodiowanie. Gify perfekcyjnie przekazują styl i charakter granej przez niego postaci.

Na facebookowych profilach bardzo często można zobaczyć gify z jego udziałem. Nawet oficjalny profil William H. Cosby, Jr (120 tysięcy użytkowników) czasami wykorzystuje ruchome obrazki z aktorem w roli głównej. Nic, więc dziwnego, że strona Strableya zyskała w bardzo krótkim czasie sporą popularność.

Jak wy wspominacie tego wspaniałego aktora? Czy oglądaliście serial Bill Cosby Show? Wykorzystujecie gify na facebookowych profilach?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *