Grzeczne zdjęcia profilowe odeszły do lamusa. Dziś miarą społecznościowej popularności jest odpowiednio seksowny kadr na Facebooku. Ten widoczny dla każdego użytkownika społecznościowego kolosa. Bo chodzi o to, żeby się wyróżnić.

Najbardziej uświadomione w tym temacie są użytkowniczki portalu. O wiele smaczniej wygląda bowiem damski dekolt niż zarośnięta, męska klata. Ale to tylko nasza prywatna, redakcyjna opinia. Bo dominują faceci.

W kategorii zdjęć profilowych niezmienną popularnością cieszą się zdjęcia własnoręcznie strzelane przed lustrem. To tak zwane “słitaśne focie”. Dla niektórych szczyt kiczu, dla innych – obowiązujący trend. Nad gustami się nie dyskutuje.

Z wakacyjną przyjemnością serwujemy bombowe zdjęcia profilowe w dużym stężeniu. Bez golizny, więc Wasze dzieci nie muszą zakrywać oczu.

Kto z Was ozdobił swojego Facebooka podobnym obrazkiem?

—-

[via thechive, FB, web]

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

24 Replies to “Bombowe profilowe, czyli Facebook kipi seksem (FOTO)

  1. “słabe i martwe ryby płyną z prądem w czasie gdy silne osobniki płyną pod prąd. zastanów się kim jesteś.” (źródło: brutaltruth)

  2. co za czasy…szmatlawce same i tyle…zero wartosci. a jaki burdel maja w domu hehe plastikowe i bezmózgie laski…

  3. Każdy ma prawo takie zdjęcia pokazywać jakie mu się podobają. Nikt nie każe wam ich oglądać. Zamiast wyzywać i obrażać zajmijcie się swoim życiem.

  4. Miło popatrzeć na ładne dziewczyny. Szkoda, że one potrafią tylko w ten sposób na siebie zwrócić uwagę. Znaczy to tyle że ich życie musi być niezwykle nudne. Szkoda że nie można ich za kudły i do książek 🙁 …

  5. Co za jeleń “informatyk” zrobił galerię zdjęć w której po kliknięciu “następne” wczytuje się od nowa cała strona?!? -.- tandeta jakich..dużo w necie…

  6. ta coraz głupszy ten naród jakies dzbuki wszyscy musza miec profil itd była nk mało sie nie posikali ,generalnie jest wolnosc ale myslta troche na silowni tez w łozku tymbardziej po kim moczysz

  7. pomyśl że tak twoja córka się lamusuje albo twoja żona, ciekawe czy wtedy będziesz taki mądry 😀 dla mnie osoby spędzające 1/4 wolnego czasu na takich portalach, nie posiadają znajomych albo szukają …………………..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *