Chociaż jesteś moim eks wciąż uprawiam z tobą seks! – mówi tytuł jednej z grup na Fejsie: http://www.facebook.com/pages/c… I jest to wersja optymistyczna. Nie jest bowiem łatwo zachować co najmniej poprawne stosunki między byłymi kochankami, narzeczonymi, małżonkami po rozpadzie związku.

Dowód? Wystarczy przywołać dwie arcypopuylarne grupy. Żeńską: Kiedyś kochałam się w tobie na zabój,ale teraz spierdalaj., która cieszy się liczbą prawie 17 tys. lajków: http://www.facebook.com/group.p…

Oraz męską odpowiedzią na damską prowokację: Kiedyś kochałem się w tobie na zabój,ale teraz spierdalaj. Liczba lajków jest mniejsza – niecałe 11 tys. Czy to świadczy o tym, że panowie jednak częściej zawodzą? A może panie po prostu są bardziej aktywne na Fejsie? Pytania pozostawiamy otwarte.

Rzadko, bo rzadko, ale zdarza się, że znajomość z byłym/byłą przeradza się w wartościową i długoletnią znajomość. Szkoda tylko, że grupa Kiedyś kochałam się w tobie na zabój, teraz jesteś moim najlepszym kumplem ma tak mało członków. Zaledwie… trzech.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Byli na Fejsie – szansa na SEKS czy PRZEKLEŃSTWO?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *