Trwa społecznościowa mobilizacja. Popularna marka maszynek i kosmetyków do golenia Wilkinson chce przekonać Janusza Siarę Rewińskiego do niemożliwego – zgolenia noszonej od 30 lat brody i przekonania się, że golenie może być przyjemne. Siara obiecał przemyśleć propozycję. Warunek jest jeden – duża liczba fanów gotowa poprzeć tę zmianę.

Janusz Siara Rewiński jest zaskoczony tak nietypową akcją… jednak nie mówi NIE. Stawia tylko jeden warunek – Wilkinson musi zgromadzić imponującą liczbę zwolenników akcji.

Męska marka podejmuje wyzwanie i już mobilizuje swoje siły na Facebooku, gdzie gromadzi fanów. Na fanpejdżu http://www.facebook.com/Wilkins… zbierane są głosy poparcia. Poprzez kliknięcie Lubię to! można włączyć się do akcji Cała Polska goli Siarę! Każdy głos się liczy!

Siara z zaciekawieniem śledzi poczynania fanów na stronie fanowskiej: – To niesamowite, że rozpoczęła się taka akcja. Ja sam nie potrafię wyobrazić sobie siebie bez zarostu, ale możecie próbować mnie przekonać – mówi Janusz Rewiński i dodaje: – Nikt od 30 lat nie widział mnie bez brody, nawet moja żona!. Fani są tym bardziej ciekawi jak będzie wyglądał Siara bez brody.

Jeśli marka Wilkinson zaimponuje Siarze liczbą zgromadzonych fanów na Facebooku i aktor zgodzi się na zgolenie brody, może on liczyć na wsparcie w postaci produktów do golenia. Firma dostarczy Rewińskiemu swoją najlepszą jednoczęściówkę i zestaw kosmetyków do golenia.

– Mamy nadzieję, że fani przyłączą się do akcji na naszym fanpejdżu i wspólnie uda nam się namówić Siarę do zgolenia brody. Jeżeli odniesiemy sukces, przekonamy ludzi, że golenie może być przyjemne nawet dla brodaczy. Od czasów pierwszych doświadczeń celebryty z akcesoriami do golenia wiele się zmieniło. Przekonajcie się sami – dodaje Beata Kozieł, przedstawicielka organizatora akcji.

Ogolicie “Siarę”?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

15 Replies to “Cała Polska goli “Siarę” – dołącz do akcji!

  1. ja ostatnio chodziłem za tymi co rozdają te maszynki i nazbierałem równe 200 (sprzedałem do sklepu za pół ceny) Fajna ta reklama tych jednorazówek 😉

  2. hahahha jak siara się nie zgodzi to to będzie antyreklama. Ja używam maszynki z wymienialną żyletką wilkinson

  3. To będzie antyreklama.Ja używam akurat maszynki wilkinson z wymienialną żyletką jak mój dziadek

  4. Antyreklama? ja golę się najlepszą maszynką wilkinson z wymienialną żyletką jak mój dziadek.Chciałbym umieć posługiwać się brzytwą firmy wilkinson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *