Co się stanie, kiedy oznaczymy na zdjęciu opublikowanym na Facebooku koleżankę-lanserkę? Mamy przechlapane, bo ta zadzwoni do nas w środku nocy z prośbą o skasowanie nieodpowiedniej fotografii. I nie pomogą tłumaczenia, że wystarczyło usunąć oznaczenie. Lanserka stanie na głowie, by nikt nie zobaczył zdjęcia, na którym rzekomo źle wyszła.

Ale jeśli już skasujemy sporną fotografię, możemy się spodziewać ataku z zupełnie nieoczekiwanej strony. Kumpel może nam tego nie wybaczyć.

Fajna parodia facebookowych aktywności. Zobaczcie.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

24 Replies to “Cała prawda o laskach z FB (WIDEO)

  1. “Fire Ball” to portal dla ludzi którzy myślą, że są zajebiści i dla takich człeków, co nie mają gdzie posiać swoich zdjęć, bo brakuje im miejsca na dysku twardym i nośnikach z pamięcią, albo po prostu szkoda im kasy na nowy album ze fotografiami (ale na prąd kasę mają siedząc 8h przed kompem czekając na odpisy na ich zbędne komentarze).

  2. FB ogłupia, ludzie nałogowo z niego korzystający zatrzymali się na etapie 15-latka. To jest jakaś paranoja, ale z jednego się cieszę. Dzięki FB mam świadomość jak wielu debili mnie otacza.

  3. DRZEWA ZABIJAJĄ krzewy nie pomóż aby je sadzić zieleni nie ubędzie a zginie mniej ludzi i mniej szkód po nawałnicach czy tego nikt rozsądny nie widzi ,chroni ludzkie życie i od zasp śnieżnych płotki nie potrzebne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *