30 października my wszyscy zgromadzeni na Facebooku w Polsce, w Europie, na Ziemi przeprosimy pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Zapisujcie się na listę i w worku pokutnym na kolanach błagajcie o przebaczenie!

http://www.facebook.com/home.ph…

Oto szczegóły tego wyjątkowego dnia, który na zawsze może zmienić Polskę:

Przeprosiny odbędą się, wzorem koronacji Yody, w nocy i będą polegały na spaniu w wyznaczonych godzinach. Data została wybrana nieprzypadkowo – chodzi o to, by moc o godzinę dłużej przepraszać.

(…) Akcja miała być wydarzeniem lokalnym. Stalo się jednak inaczej. Przybyły też skromne bojówki, ale poszły na szczęście spać – tłumaczy organizator wydarzenia Artur M. Sokołowski. Swoje uczestnictwo potwierdziło już ponad 7 tys. osób!

Jak przepraszać?

Od wielu lat, 13 grudnia zbiera się pod domem gen. W. Jaruzelskiego grono osób by (podobno) czcić pamięć poległych w Stoczni i Wujku.

1 listopada to czas by czcić wszystkich, którzy odeszli. Uczcijmy spontanicznie tych, którzy odeszli 10 kwietnia 2010 roku pod domem J. Kaczyńskiego. Wezwijmy Prezesa, by uczcił ich w miejscu najbardziej do tego odpowiednim.

W przepraszaniu prezesa Jarosława Kaczyńskiego weźmie udział europoseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Wojciech Olejniczak. Szczypta nieszkodliwego poczucia humoru w polskiej polityce jest potrzebna jak nigdy dotąd.

Co sądzicie o tej akcji? Przeprosicie? Dołączycie?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Cały naród przeprasza Pana Prezesa Jarosława. A Ty?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *