Seksownych stron na Facebooku jest pełno. Jednak ta zasługuje na Waszego “lajka”. Powód? Fan page jest systematycznie moderowany, zdjęcia dam są skrupulatnie poukładane a w Osi czasu często pojawiają się nowe wpisy. To nie jest farma fanów.

Fanstronę Certified Hotties znajdziecie tu: https://www.facebook.com/Hottie…

To młodziutki fan page, założony w styczniu br. Przez cztery miesiące strona zdobyła ponad 279 tys. “lajków”. To niezły wynik zważywszy na fakt, że na portalu Zuckerberga roi się od zmysłowych galerii zdjęć.

Zostańmy na chwilę przy fotografiach. Te zostały podzielone według sympatii użytkowników. I tak mamy tu galerię zdjęć, z których każde zdobyło co najmniej 500 “lajków”, 1 tys., 5 tys., 10 tys. i 20 tysięcy znaczników “Lubię to!”. Nie trzeba się przeklikiwać w poszukiwaniu tych najgorętszych.

Choć nad gustami się nie dyskutuje i zapewne niektóre zdjęcia ocenione najwyżej nie przypadną Wam do gustu.

Co do zakazanej na Facebooku erotyki – oceńcie sami. Trudno nam się w tej kwestii wypowiadać. Golizny tu nie znajdziecie, ale jest naprawdę… wesoło.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

17 Replies to “Certyfikowane laski z Facebooka (FOTO)

  1. co ciekawe zaobserwowalem u siebie takie zjawisko ze jak mam laske to gardze takimi a jak jestem samotny to wrecz wypatruje na stronkach takich lasek. Wniosek? Facet ktory ma co dymac i jest z tego zadowolony nigdy nie zwruci uwagi na takie kurestwo. To jest nic innego jak nihilizm wlasnego ja. NIC oprucz cyckow i dupy, jako “wartosc” w wykonaniu panienek z fejsa

  2. Po sposobie wypowiedzi widać jacy “faceci” się napalają na takie idiotki. W co drugim wyrazie błędy hehe. Sorry gimnazjaliści za biedni jesteście na takie szmatki.

  3. buehehehehe jak ja to lubię – dobre su** na zdjęciach, a co drugi komentarz (wpisywany przez kobiety) brzmi ‘ale przecież to sztuczne’. No i co z tego, że sztuczne? 🙂 ważne, że lubią. Chyba nie myślicie, że ktoś z wami jest za piękno duszy? Tak jak laski kochają kasę, tak faceci kochają balony i tyłki. Tego się nie zmieni. Oczywiście są wyjątki, które potwierdzają regułę. Pozdrawiam

  4. Widziałem wiele z tych zdjęc zanim powstał facebook… chyba to jakaś ściema. Wydaje mi się, że autor newsa wybrał cycate babki ze zdjęć dostępnych w Internecie i napisał, że to wszystko jest z facebooka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *