Wszystkich wrogów Osi czasu musimy zasmucić. Nie da się bowiem usunąć Osi z profilu na Facebooku. Nie i koniec. Choćbyście wyli do księżyca i wołali o pomstę do nieba – Osi czasu szlag nie trafi. Istnieją jednak pewne sposoby, by ją ukryć. Przed własnym wzrokiem.

Są trzy zupełnie bezpieczne i pozbawione śmieci wtyczki do przeglądarek, które pozwalają schować Oś czasu. Nie skasować. Oto one:

1. FBPurity http://www.fbpurity.com/ – skuteczny plugin. Chowa Oś czasu przed użytkownikiem, ale nie przed jego znajomymi. Przeglądarki: Firefox, Google Chrome, Safari, Opera;

2. Social Fixer lub Better Facebook http://socialfixer.com/ – pozwala na personalizację Osi. Przeglądarki: Firefox, Google Chrome, Safari, Opera;

3. Timeline Remove http://www.timelineremove.com/ – wyświetla stary profil Facebooka, bez Osi czasu. Co warte podkreślenia odwiedzający dany profil użytkownicy widzą go tylko w wersji Timeline. Pozwala na włączanie i wyłączanie Osi czasu jednym przyciskiem. Przeglądarki: Firefox, Google Chrome.

Pamiętajcie, że inne wtyczki mogą być zainfekowane. A tak na marginesie to nie da się także zmieniać kolorów tła na Facebooku – nie ma takiej opcji.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

17 Replies to “Chcesz skasować Oś czasu? Nie da się!

  1. Też się boczyłem, jak mi powiedzieli, że mi zmienia za tydzień. zwykła neofobia. Kupa zabawy, nie siedzę na Gównej, tylko u siebie, rysuje sobie profil jak kiedyś w zeszytach. Niestety, niektórzy znajomi wolą mnie zjechać, że im na głównej moje treści przeszkadzają, zamiast się zainteresować ustawieniami tej swojej głównej. Także, jak mówil JP2, z mysla o wykasowaniu z nas wszelkich fobii: “nie lękajcie się osi czasu”

  2. Jak to fazizbok nie można wyłączyc ? Kasujesz link na kompie i go nie ma 🙂 A uzależnienia to sie leczy.

  3. kto nie chce mieć osi i wogóle to skasujcie konto, zróbcie od nowa- i stara wersja facebooka gwarantowana 😛 problem w tym, że nie każdemu chce sie od nowa wszystkiego ustawiac i zapraszać ludzi do znajomych :<<

  4. wgl ta oś czasu nie ma sensu. teraz nie moge nic znaleźć po tych zmianach na profilu a poza tym nie pojawiaja się wszystkie zmiany ststusów, które wprowadzam ja czy moje znajome u nas na profie. szlag mnie trafia jak widze tą oś. mam ochote wywalic kompa przez okno. kilka razy kasowałyśmy fejsa i na nowo to samo. jedna popełniała błąd jak sie komp zacinał i prosze- oś czasu jest.

  5. yebac faceZbuka i zalosnych ludzikow ktorzy spedzaja nan wiekszosc swojego marnego zycia..sa inne ciekawsze formy spedzania czasu-zastanowcie sie nad tym

  6. niedawno się dowiedziałem że jest coś takiego jak fejsbuk, miałem wtedy 2 razy styczność – pierwszy i ostatni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *