Chad Meadows, nauczyciel z Hardin County (USA), posunął się zdecydowanie za daleko. Belfer został aresztowany za seksualne nagabywanie 13-letniej uczennicy na Facebooku.

Mężczyzna chciał udzielić dziewczynce lekcji seksu. Z doniesień serwisu fox41.com wynika, że Meadows proponował 13-latce na Facebooku naukę seksu oralnego i masturbacji. Co warte podkreślenia – zwyrodnialec uczył w szkole dla dzieci specjalnej troski, a nagabywana przez niego dziewczynka to córka jego przyjaciół.

Meadows zeznał policji, że wszystko miało być żartem i przyznał, że zdecydowanie przesadził. Skruszony zwyrodnialec trafił za kratki.

Na całe szczęście wszystko skończyło się na sprośnych propozycjach. Śledczy twierdzą, że nie ma żadnych dowodów na to, że mężczyzna spotkał się z dzieckiem, któremu proponował na Facebooku lekcje seksu.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

13 Replies to “Chciał uczyć dziecko seksu oralnego na Facebooku

  1. I teraz widzimy/wiemy czemu służyć może facebook, a może fuckbook… ŻENADA…!!! :/ Facebook musi odejść (w cień najlepiej i niepamięć!!!)!!!

  2. W Hiszpanii i Wielkiej Brytanii (przynajmniej za czasów Partii Pracy) jemu podobni tworzą programy nauczania w podstawówkach…

  3. @Gość 0_o aa to stary, jak ktoś kogoś zabił upity wódą to też trzeba alkohol ze świata wyplenić? Wszystko dla ludzi. To nie facebook jest zły, to w ludziach jest problem 🙂

  4. Koleś ma wielkie problemy. Według mnie każdy pedofil który dopiero zaczyna , ale jeszcze TEGO nie zrobił nie jest zwyrodnialcem tylko osobą z wielkim problemem której nikt absolutnie nikt nie rozumie, która może co gorsza szukać akceptacji u podobnych do siebie w sieci. Przeciętny człowiek nie rozumie z czym taki ktoś się zmaga. ja zakładam że jeśli się czegoś nie rozumie to choć by to było nie wiem co , należy to poznać zanim się wyda sąd typu “zabić zwyrola” Takiej osobie strasznie trudno jest się przyznać bo wie co za to dostanie – Publiczny lincz a nie pomoc. Tu potrzeba przyjaciela, najlepiej miłości, osoby dla której dana osoba jest się w stanie przezwyciężyć i zmienić , a nie jeszcze jednej fali przemocy. LUDZIE! pozabijacie całe zło sami będziecie złem. Na problem trzeba patrzeć indywidualnie , a nie wszystko do jednego wora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *