Nie będziemy odkrywczy jeśli napiszemy, że dziewczyny lubią brąz. Na Tablicach i Osiach czasu pojawia się coraz więcej opalonych zdjęć użytkowniczek Facebooka. Niektóre delikatnie eksponują zarumienione części ciała, inne bez skrupułów zdejmują bieliznę.

Nie będziemy odkrywczy jeśli napiszemy, że półnagie kadry najczęściej publikują internautki ze Stanów Zjednoczonych. Widocznie lubią grać społecznościowym cenzorom na nosie.

Nie będziemy odkrywczy jeśli napiszemy, że po publikacji opalone fotografie lądują na miejscu zdjęć profilowych. Nie ma nic lepszego od seksownej wizytówki na Facebooku.

Zapraszamy Was do przeklikania się przez najświeższą galerię gorących obrazków z Fejsa. Wszystkie autentyczne. Przeróbek brak. Sama natura.

Macie podobne zdjęcia na swoich profilach? A może to obciach publikować coś takiego?

(via FB, web)

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

9 Replies to “Chwalą się opalenizną na Facebooku (FOTO)

  1. Ta wiadomość zarobi dla Ciebie około 15.000 zł! Zamykając ją “wyrzucasz” 15.000 zł. Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto go przeczytać! Wystarczy poświęcić jednorazowo tylko 20minut !!!! Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł (lub równowartość np. 1,5 euro lub 2 dolary itp.) po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 – 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15.000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 13.435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki – najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy… i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tego maila i wróć kiedy będziesz mieć czas : ) Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z p

  2. ej ale ostatnie zdjęcie jest zrobione dla żartów i mnie się podoba 😀 całkiem zabawne…a reszta to niestety dno przynajmniej wiekszość

  3. nie chce mi się wierzyć, że te głupie laski dają takie fotki na facebooka, one nie mają tam wśród swoich znajomych rodziny, pracodawców, nauczycieli??

  4. za 15 lat będą się chwalić czerniakiem, a za 25 – rakiem podstawnokomórkowym. Miłego opalania, więcej pracy dla mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *