Kobieta złamała prawo jadąc samochodem po chodniku. Pechowy kierowca chwilę po zjechaniu z chodnika został zatrzymany przez policję.

Zdarzenie miało miejsce w Cleveland we wrześniu tego roku. Niejaka Shena Hardin złamało prawo omijając chodnikiem szkolny autobus. Amerykańskie prawo nakazuje każdemu kierowcy bezwzględne zatrzymanie pojazdu, gdy na ulicy stoi autokar, z którego wysiadają dzieci. Pani Hadrdin nie dość, że nie zatrzymała pojazdu to jeszcze wjechała na chodnik po którym przejechała około 50 metrów.

Amerykanka miała podwójnego pecha. Nie dość, że kierowca nagrał telefonem jej wykroczenie, to chwilę po powrocie na drogę zatrzymała ją policja.

Sąd wyznaczył jej nietypową karę. W miniony wtorek i czwartek musiała pojawić się w miejscu wykroczenia z tabliczką, na której widniał napis:

”Tylko idiota pojechał chodnikiem aby uniknąć szkolnego autobusu”.

Dodatkowo jej prawo jazdy zostało zatrzymane na 30 dni oraz otrzymała mandat w wysokości 250 dolarów.

Podobno dzieciaki z autobusu robiły sobie zdjęcia z panią Hardin ubraną w tabliczkę.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

2 Replies to “Ciekawostka: Za karę będzie paradowała z idiotyczną tabliczką

  1. Jaki kraj taka kara -cy debile tam mieszkający zrozumieli przekaz (pewnie połowa i tak nie zrozumie bo będzie właśnie zjadać hamburgery)

  2. U nas co najwyżej kilka punktów i 100 złotych. A jakby to baba była to policjant skońćzyłby to pouczeniem, no chyba że byłby pedałem. No ale u nas jest DEMOKRACJA, nie to co w Ameryce. Tam przecież biją murzynów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *