Grając na Facebooku można jednocześnie pomagać. Jak? Dzięki grze CliniCity. To pierwsza gra charytatywna na świecie, dzięki której będziesz się dobrze bawił i pomagał. Twój czas spędzony na rozrywce, to finansowe wsparcie fundacji w działaniach na rzecz podopiecznych i w budowie kliniki Przylądka Nadziei.

Grę uruchomiła fundacja “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. CliniCity jest bardzo podobna do niezwykle popularnych na Facebooku gier FarmVille i CityVille. Tu jednak gra toczy się o bardzo wysoką stawkę. O nowy budynek Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.

CliniCity nic nie kosztuje, a za wszystkie aktywności użytkowników w grze płacą sponsorzy. Wystarczy skosić wirtualny trawnik lub nakarmić wirtualnego łabędzia, by zasilić konto fundacji. Proste, prawda? I nie trzeba ślęczeć przed komputerem całymi dniami i nocami. Wystarczy odpalić CliniCity raz dziennie.

Gdzie szukać gry? CliniCity znajdziecie tu http://apps.facebook.com/klinik… . Na wybudowanie Przylądka Nadziei potrzeba 60 milionów złotych. A więc grajcie!

Dowiedz się więcej o grze Assassins`s Creed Unity!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

3 Replies to “CliniCity – pierwsza na świecie gra charytatywna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *