O wolność dla konopi walczą ludzie na całym świecie. Niektórzy nawet dorobili całą ideologię do palenia marihuany. Na razie roślinka w większości państw świata pozostaje nielegalna a władze mniej lub bardziej intensywnie tępią dystrybutorów zielska. Na Facebooku o legalizację marihuany walczy ponad 90 tysięcy użytkowników. Prawdziwa armia palaczy.

Stronę pod oryginalnym tytułem Legalize It znajdziecie tu http://www.facebook.com/legaliz… . Co wewnątrz? Najwięcej marihuanowych zdjęć. Są także fotografie jointów, fifek, lufek, palących panów, pań, sióstr zakonnych i postaci z kreskówek. Wszystkie chwyty dozwolone. Byleby tylko zalegalizowali.

Na Tablicy fani legalizacji rozprawiają o towarze – który lepszy, który mocniejszy, który daje większego kopa. Taka marihuanowa pogadanka. Nikt nie wspomina o tym, że zielsko powoduje choroby psychiczne u palaczy, co udowodnili badacze z Uniwersytetu w Maastricht w toku 10-letnich badań http://www.uniface.pl/Potwierdz… . Podobnie jest z alkoholikami – oni także twierdzą, że piją dla kurażu i w każdej chwili mogą przestać.

Walka o prawa dla konopi indyjskich nie narusza regulaminu Facebooka. Gdyby były tu jakieś zdjęcia półnagich dziewcząt palących jointy, to co innego. Nie ma seksu, nie ma bana. I można walczyć o legalizację marihuany. Powalczycie?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Fanklub zwolenników legalizacji. Dołączysz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *