Warto starannie wybierać zdjęcia, które umieszcza się na portalu społecznościowym. Przekonali się o tym trzej policjanci z Manili (Filipiny). Panowie stracili posady po tym, jak ich nagie fotografie pojawiły się na Facebooku, a później rozpowszechniono je w internecie.

Świeżo upieczeni policjanci strzelili sobie intymne zdjęcia podczas szkolenia. Szefowie filipińskiej policji już zapowiedzieli, że wprowadzą bardziej restrykcyjne zasady dotyczące korzystania funkcjonariuszy z serwisów społecznościowych.

To kolejna afera z umieszczaniem nagich zdjęć w internecie na Filipinach. Wczoraj seksowna modelka Roxanne Cabanero straciła szansę na reprezentowanie swojego kraju w konkursach Miss Universe i Miss International. Na jednym z internetowych blogów opublikowano jej kompletnie nagie zdjęcie. Cabanero jest zdruzgotana.

Piękna Filipinka twierdzi, że z umieszczeniem zdjęcia w internecie nie ma nic wspólnego. Jednak organizacja Binibining Pilipinas, zajmująca się wyborami miss, jest nieugięta – Roxanne nie wystartuje w tegorocznym konkursie.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “(AFERA!) Nagie zdjęcia policjantów na Facebooku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *