W swojej najnowszej aplikacji BNP Paribas Bank zaprasza facebookowiczów do konkursu, w którym można wygrać bony do Empiku o wartości 100 zł każdy oraz czytnik e-booków Amazon Kindle. Zadanie jest proste – wystarczy śledzić losy państwa Papierkowych.

Aplikacja konkursowa dostępna jest tu: https://apps.facebook.com/cojap…

Nie trzeba być Einsteinem by domyślić się, że nazwa zabawy “Co ja planie?” odnosi się do popularnego kota, który “paczy”. Organizator konkursu sparafrazował kultowy tekst.

W kolejnych edycjach zabawy – w poniedziałki, środy i piątki – użytkownicy mogą zgarnąć bony do Empiku zaś w finale – czytnik Kindle Oasis do e-booków. Konkurs potrwa do końca marca.

Historia państwa Papierkowych angażuje internautów w interaktywną zabawę i odgadywanie kolejnych zagadek. Krok po kroku użytkownicy poznają wielki plan państwa Papierkowych.

Powodzenia!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

3 Replies to “Co ja planie? Grasz?

  1. Powinni zrobić konkurs na ortografię kto zobaczy błąd… wtedy byłoby od razu wiadomo że …. nkt nie wygra… albo bardzo mały odsetek ludzi… bo widząc wypowiedzi tych “cywilizowanych i wykształconych” ludzi zwanych internautami to normalnie sam już głupieję od ich analfabetyzmu….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *